Produkty

Earl Grey | 40 sáčků (bez úvazku)

Černý čaj s bergamotovým aroma

Popis Hodnocení

Pouze v e-shopu
-10%

Earl Grey | 40 sáčků (bez úvazku)

Černý čaj s bergamotovým aroma

Popis Hodnocení

Pouze v e-shopu
Momentálně nedostupné

Velikost balení

Earl Grey | 40 sáčků (bez úvazku)

Pouze v e-shopu

Černý čaj s bergamotovým aroma

Earl Grey | 40 sáčků (bez úvazku)

Černý čaj s bergamotovým aroma

Pouze v e-shopu

Jedna z nejznámějších a zároveň nejoblíbenějších černých čajových směsí, která je známá svými lehkými citrusovými tóny bergamotu a výraznou chutí. Skvěle se hodí jako ranní čaj, možná si ho ale oblíbíte i během odpoledne. Přinese Vám příjemné povzbuzení a osvěžení v britském stylu. Vyzkoušejte ho s plátkem citrónu.

Pro tuto směs naši čajoví mistři pečlivě vybírají správnou kombinaci čajů z východní Afriky a Indie. Základem jsou kvalitní lístky z keňských čajovníků, které dávají nápoji jeho živou a ráznou osvěžující chuť. Dále je přidávána naše speciální bergamotové aroma, jenž čaj obohatí o exotickou vůni citrusů.

Earl Grey je uklidňující ale i zároveň povzbuzující. Takže záleží jen na vás, zda si svůj šálek vychutná ráno, po obědě s plátkem citrónu, nebo odpoledne s mlékem, protože vždy si vychutnáte jeho svěží čerstvé aroma.

Čaj Earl Grey byl pojmenován na počest britského premiéra Charlese Greye v 19. stolení. Z tohoto důvodu na krabičce můžete vidět malbu Thomase Pickena „The New Houses of Parliament“ (Nové budovy parlamentu). Zároveň bychom rádi podotkli, že náš Earl Grey je nejen velmi oblíbený mezi zákazníky, ale získal i prestižní ocenění Great Taste, porotci nejvíce oceňovali vyváženost chuti a označili jej jako ukázkový příklad správného Earl Grey čaje.

 

Příprava: Zalijte horkou vodou a nechte louhovat 3-5 minut.

Složení: Černý čaj, bergamotové aroma

Obsah balení: 40 volných sáčků bez úvazku


Ean kód 054881006828
Katalogové číslo 184
Velikost balení 40ks sáčkový
Rozměry (Š×V×H) 69 x 59 x 130
Kategorie Černé čaje

Hodnocení

- Hodnocení je přebíráno z Heureka.cz, kde produkt můžete také ohodnotit.

15 Únor 2021
Zákazník
Výhodná cena, kvalitní čaj.
27 Červenec 2020
Zákazník
Dobrý čaj
10 Leden 2020
Zákazník
Dobrá chuť
08 Listopad 2019
Zákazník
Čaje jsou dobré, jinak bych je nekupoval.
29 Červenec 2019
Zákazník

Jak správně připravit Earl Grey | 40 sáčků (bez úvazku)

napojit

Pro přípravu čaje bez ohledu na druh platí několik základních pravidel. Názory na přípravu se často různí, nicméně následující body jsou nejčastěji uváděné:

VODA NA ČAJ

Voda je nejdůležitější složkou, bez které by nevznikl žádný nápoj. Pro čaj nesmí být příliš tvrdá. Naopak by měla být čerstvá, vaříme ji, aby neobsahovala vzduch, nevaříme ji ale dlouho. Vaření také pomáhá, pokud je k dispozici pouze tvrdá voda. Po několika minutách „změkne“.

POZOR NA AROMA

Nádoby, které přicházejí do styku s čajem by neměly přicházet do styku s aromatickými látkami. Yi-xing konvičky jsou přímo uzpůsobeny pro příjem chuti čaje, u takových konviček se doporučuje připravovat stále stejný druh čaje.