Produkty

Lemon & Lime Cold Brew | 20 alu sáčků

Ledový černý čaj s citronem a limetkou

Vyprodáno

Lemon & Lime Cold Brew | 20 alu sáčků

Ledový černý čaj s citronem a limetkou

Lemon & Lime Twist je jedním z našich nejoblíbenějších ovocných černých čajů, a proto jsme museli připravit také verzi Cold Brew. Tento skvělý nápoj, který přináší do čistého keňského černého čaje šmrnc citronu a limetky, dává vychlazené vodě fantastickou ovocnou chuť. Stačí přidat sáček do H2O a můžete začít!

Díky sáčkům Cold Brew je ledový čaj jednodušší než kdykoli předtím. Využili jsme naše generace zkušeností s mícháním a vytvořili řadu plnou chuti a fantazie. Považujte svou sklenici vody za plátno a tyto čaje za barvu. Sledujte, jak se čajové sáčky louhují a víří své syté jantarové odstíny a citrusovou chuť, zatímco se před vámi kouzelně "vaří za studena". Na rozdíl od standardních čajových sáčků byla každá z těchto směsí speciálně navržena tak, aby se ve studené vodě vylouhovala během pouhých pěti minut. Bez cukru, bez sladidel a bez nutnosti vaření vody jsou to lehké a zářivé infuze, které si může vychutnat celá rodina.

Naši čajoví mistři měli při přípravě našeho nálevu Lemon & Lime Cold Brew v úmyslu vytvořit skutečně osvěžující nálev. Využili jsme naše speciálně vyvinuté citrusové příchutě a ještě je zvýraznili sušenou citronovou a limetkovou kůrou. Za citrusy jsme vytvořili základ z pečlivě vybraných keňských černých čajů spolu s příměsí extraktu z černého čaje. Koncentrovaná chuť extraktu se uvolňuje při louhování se studenou vodou a pomáhá během několika minut vytvořit silný a aromatický nápoj. Keňský čaj jsme vybrali pro jeho kulatou, osvěžující chuť: ideální partner k výraznému, pikantnímu ovoci. Klasický černý čaj dodává směsi robustní kořeněný nádech, který končí jako silný, ale vyvážený nálev. Tento Cold Brew překypuje povzbuzujícím citrusovým charakterem a je jako stvořený pro chvíle, kdy vaše tělo potřebuje rychle pročistit a dodat mu energii. Vneste do svého dne trochu energie díky citronu a limetce v kombinaci se svěžím černým čajem. Je to skvělý způsob, jak se přimět vypít dva litry vody denně.

V této krabičce najdete 20 čajových sáčků. Každý z nich je zabalen do fólie, aby se v něm zachovala chuť, takže si můžete být jisti, že každý nálev chutná lahodně ovocně. Díky tomu jsou také ideální pro vychutnávání venku. Mějte po ruce Lemon & Lime Cold Brew a budete mít po ruce vždy šťavnatý nálev bez cukru. Doma si je můžete skutečně vylepšit přidáním kostek ledu a plátků čerstvého citronu a limetky. Pokud vás lákají šumivé nápoje, zkuste si je namísto neperlivé vody připravit z chlazené perlivé vody. Je to příjemná alternativa sladkých nealkoholických nápojů, kterou ocení všechny věkové kategorie.

Původ*: Keňa

 

Postup přípravy: Sáček stačí zalít studenou vodou a nechat 5 minut louhovat. Pak už jen důkladně promíchat, přidat led a váš ledový čaj je připraven.

Složení: Černý čaj, aroma, citronová kůra 0,5%, limetková kůra 0,5%, přídoní aroma.

 

1 sáček = 300 – 400 ml hotového nápoje

400 ml ledového čaje = 3,95 Kč

Ean kód   054881015073
Katalogové číslo   541
Velikost balení   20ks sáčkový
Rozměry (Š×V×H)   80 x 130 x 70
Kategorie   Ledové čaje

Hodnocení zákazníků

Hodnocení je přebíráno z Heureka.cz, kde produkt můžete také ohodnotit.

25 Únor 2024
U nás už pár let. V létě studený a v zimě klidně i teplý. náš nejblíbenější.
04 Listopad 2023
U čaje je výhoda, že se dá připravit jak studený tak teplý.
04 Září 2023
výborná chuť osvěžující
26 Srpen 2023
22 Srpen 2023
Rodině chutná
21 Srpen 2023
06 Srpen 2023
27 Červenec 2023
nejlepší ledový čaj na českém trhu