Produkty
Pouze v e-shopu

Lemon Vitality | 20 alu sáčků

Zelený čaj s citronovou kůrou

Vyprodáno

Lemon Vitality | 20 alu sáčků

Zelený čaj s citronovou kůrou

Lemon Vitality kombinuje jemnou, travnatou chuť čínského zeleného čaje s osvěžujícím nádechem citronu. Tento ovocný nápoj nabízí všechny výhody našeho oblíbeného zeleného čaje s povzbuzujícím citrusovým nádechem.

Pro vytvoření této povzbuzující směsi odebírají naši čajoví mistři kvalitní zelené čaje z čínských provincií Jiangxi, Anhui a Zhejiang. Tato oblast, známá jako "zlatý trojúhelník", je proslulá jeho kvalitou. Do směsi zařazujeme vysoce kvalitní čaj Chun Mee - stříbřité tipsy i odřezky listů - sklízený brzy na jaře, který má jemnější a sladší chuť. Chun Mee znamená v překladu "vzácné obočí", což je název inspirovaný stočeným vzhledem sušených čajových lístků. Chun Mee má oříškovější chuť než většina zelených čajů a dodává této směsi krásný charakter, který se obzvláště dobře snoubí s citrusy. Dále přidáváme pravou citronovou kůru a naše jedinečné citronové aroma, které dodává krásný citrusový nádech a podtrhuje jemný zelený čaj. Výsledkem je nádherně čistý a osvěžující nápoj.

Čaj si oblíbili i porotci soutěže Great Taste Award, kteří mu udělili jednu hvězdičku a ocenili ho za "krásnou kombinaci zelené senchy a citrusového citronu... vynikající směs".

Sledujte, jak se čaj vyluhuje do sluncem prozářeného žlutého nálevu, vdechujte jeho travnatou, citrusovou vůni a popíjejte, abyste se očistili a povzbudili. Můžete ho podávat i ledový jako osvěžující letní drink. Jednoduše namočte sáček čaje do horké vody (s trochou cukru podle chuti) a poté zřeďte vychlazenou vodou. Pro zvýraznění svěží chuti přidejte led a plátek citronu.

Složení: Zelený čaj, citronové aroma, citronová kůra.

Původ*: Čínské provincie Jiangxi, Anhui a Zhejiang - známé jako "zlatý trojúhelník".

Ean kód   054881007535
Katalogové číslo   315
Velikost balení   20ks sáčkový
Rozměry (Š×V×H)   70 x 80 x 130
Kategorie   Zelené čaje

Hodnocení zákazníků

Hodnocení je přebíráno z Heureka.cz, kde produkt můžete také ohodnotit.

07 Prosinec 2022
Celkově mám rád čaje od AHMAD TEA.
20 Říjen 2022
Velmi dobrý zelený čaj s citrónovou příchutí.
31 Květen 2022
vynikající čaj, lahodná chuť
29 Květen 2022
OK, velmi dobrý
30 Březen 2022
Skvělý zelený čaj s citronem.Kupuji již delší dobu.
26 Březen 2022
Vůně omamná
18 Březen 2022
svěží zelený čaj příjemná chuť kvalita
02 Září 2021
Výborný zelený čaj s příchutí citrónu, doporučuji, zatím nejlepší co jsem měla