Produkty

Garance kvality

Společnost Ahmad Tea London je členem Čajové rady Spojeného království (UKTC).

Výrobní zařízení společnosti splňují požadavky oficiální legislativy ohledně bezpečnosti potravin. Za normy a systémy řízení kvality nám byla udělena certifikace ISO 9001.

Jsme hrdí na členství ve skupině Etického čajového partnerství – Ethical Tea Partnership (ETP). I nadále budeme pokračovat v závazku vybírat pro výrobu našich produktů jen ty nejlepší zdroje.

Ahmad Tea London též působí v řadě organizací, jako jsou např. British Tea Council, British Food Export Council, International Tea Committee či UK Tea & Infusions Association (UKTIA), nezávislý neziskový orgán založený k propagaci klasických a bylinných čajů i jejich jedinečných příběhů ve prospěch těch, kteří produkty z nich vyrábějí, prodávají a vychutnávají si je.

Dále jsme činní v organizacích The Department for the Environment, Food and Rural Affairs (Oddělení pro životní prostředí, potraviny a venkovské záležitosti – DEFRA), Health and Safety Executive (Kancelář pro zdraví a bezpečnost – HSE) a Trading Standards (Normy obchodování).

Je nám ctí, že naše čajové směsi Ahmad Tea London v posledních letech získávají prestižní ocenění Great Taste Awards. Posuzování se každoročně účastní přes 400 nejnáročnějších gurmánů –  kritiků z oblasti gastronomie, šéfkuchařů, kuchařů, restauratérů, výrobců potravin, stejně jako spisovatelů a novinářů věnujících se této problematice. Soutěž Great Taste Awards existuje od roku 1995 a je ve Velké Británii největší a nejdůvěryhodnější platformou pro oceňování speciálních a poctivě řemeslně vyráběných potravin.