Produkty

Příběh Ahmad Tea

Společnost Ahmad Tea London je rodinná firma se sídlem ve Velké Británii.

Byla založena z vášně a lásky k tomu nejlepšímu čaji. Dodnes čerpáme z bohatých zkušeností čtyř generací s jeho mícháním a ochutnáváním. Jsme si vědomi toho, jak důležitou a nezastupitelnou roli hraje čaj v každodenním životě nejen Britů, ale všech lidí na celém světě. Pochopili jsme, že lidé touží po výjimečném nápoji opravdu dobré kvality, na který se budou každý den těšit.

Od samého počátku byl vývoj celého procesu výroby čaje, počínaje výběrem prvních plantáží a partnerů až po dnešní každodenní balení hotového produktu, vždy poháněn závazkem tuto touhu naplnit.

V současnosti je značka Ahmad Tea London synonymem pro nejlepší čaje z celého světa. Klademe důraz především na kvalitu surovin, a tedy i na tradiční metody ručního sběru. Jsou nejšetrnější k vzácným čajovým lístkům a tvoří základ celého pečlivě sledovaného výrobního procesu.

Pestrá nabídka čajů Ahmad Tea London zahrnuje klasické černé, zelené, ovocné a bylinné čaje, ale i nevšední čajové speciality. Naše klasické směsi sahají od nesmírně jemných a delikátních až po aromatické, plné chuti a síly. Těší nás, že jsou vysoce ceněny jak uznávanými čajovými odborníky z celého světa, tak především našimi zákazníky.

Ahmad Tea London si udržuje přízeň a sympatie milionů svých zákazníků v 80 zemích světa možná i díky zdánlivě prosté, ale nadčasové myšlence svého zakladatele:

„Nikdy nebudu prodávat, co bych nepil sám.“ 

Tato myšlenka zrcadlí stěžejní závazek naší značky, zejména co se chuti, vůně a složení týče, a je inspirací celé firmy.